Ana Kavramlar

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
< Geri dön

Dow – Dow Inc.

2018 yılında kurulmuştur ve merkezi Midland, Michigan’dadır. ABD, Kanada, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Hindistan, Asya Pasifik ve Latin Amerika’da faaliyet gösteren otomotiv, tüketici hizmetleri, inşaat ve altyapı ve paketleme sektörlerinde müşterilere sahiptir.

 

 

Ürünleri arasında yapıştırıcılar ve dolgu macunları, polietilen (plastik yapımında kullanılır), poliüretanlar (köpük yapımında kullanılır), silikonlar, elastomerler ve plastomerler (paketlemede kullanılır) ve katkı maddeleri ve değiştiriciler bulunur.

3 segmentte faaliyet göstermektedir: Paketleme ve Özel Plastikler (%51), Endüstriyel Ara Ürünler ve Altyapı (%31) ve Performans Malzemeleri ve Kaplamalar (%18).

Ambalaj ve Özel Plastikler segmenti, plastik ve kauçuk için ürünler sağlar.

Endüstriyel Ara Ürünler ve Altyapı segmenti, kostik soda, silikonlar, etilen diklorür ve vinil klorür monomerleri ve diğerleri üretmektedir.

Performans Malzemeleri ve Kaplamaları segmenti, bakım ve koruyucu endüstrilerde, ahşap, metal ambalajlarda, trafik işaretlerinde, ev ve kişisel bakım çözümlerinde ve diğerlerinde kullanılan mimari boyalar ve kaplamalar sağlar.