Ana Kavramlar

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

S

Salesforce.com, Inc. – CRM+

Salesforce.com, Inc. (CRM), Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımında dünya lideridir. Müşteri ilişkileri yönetimine odaklanarak bulut bilişim çözümleri tasarlar ve geliştirir.

Daha fazla bilgi edin
SBUX – Starbucks Corp+

Starbucks Corporation, kendi özel kahve markasını perakende satar, kavurur ve sağlar. Şirket, dünya çapında perakende satış noktaları işletmekte ve satış grubu, doğrudan yanıt işletmesi, süpermarketler ve dünya çapında ağ üzerinden bütün çekirdekli kahveleri satmaktadır.

Daha fazla bilgi edin
SCHW – The Charles Schwab Corporation+

Charles Schwab Corporation (SCHW), servet yönetimi, menkul kıymetler, komisyonculuk, bankacılık, varlık yönetimi ve saklama dahil olmak üzere finansal hizmetler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edin
SGEN – Seattle Genetics Inc+

Seattle Genetics, Inc. bir biyoteknoloji şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Daha fazla bilgi edin
SPG – Simon Property Group Inc.+

Simon Property Group, ABD'deki en büyük alışveriş merkezi ve perakende merkezi sahibidir. Kendi kendini yöneten, kendi kendini yöneten gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO), bölgesel alışveriş merkezlerine, outlet alışveriş merkezlerine (Premium Outlet ve The Mills markaları altında), butik alışveriş merkezlerine ve alışveriş merkezlerine sahiptir, geliştirir ve yönetir. Gayrimenkul portföyü ABD, Kanada, Avrupa, Asya ve Porto Riko'daki perakende mülklerden oluşmaktadır.

Daha fazla bilgi edin
SPLK – Splunk Inc+

Splunk Inc. web tabanlı uygulama yazılımı geliştirmektedir.

Daha fazla bilgi edin
SWKS – Skyworks Solutions Inc+

Bir kablosuz yarı iletken şirketi olan Skyworks Solutions, Inc., mobil iletişim uygulamaları için radyo frekansı ve eksiksiz yarı iletken sistem çözümleri tasarlar ve üretir.

Daha fazla bilgi edin