Ana Kavramlar

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

W

WBA – Walgreens Boots Alliance Inc+

Walgreens Boots Alliance, Inc., genel ürünlerin yanı sıra çok çeşitli reçeteli ve reçetesiz ilaçlar sunan perakende eczaneler işletmektedir.

Daha fazla bilgi edin
WDAY – Workday Inc Class A+

Workday, Inc. kurumsal bulut tabanlı uygulamalar sağlar.

Daha fazla bilgi edin
WDC – Western Digital Corp+

Western Digital Corporation, ses ve video dahil olmak üzere dijital içeriğin toplanması, depolanması, yönetimi, korunması ve kullanımı için küresel bir çözüm sağlayıcısıdır. Şirketin ürünleri arasında sabit sürücüler, katı hal sürücüleri ve ev eğlencesi ve ağ ürünleri bulunur.

Daha fazla bilgi edin
WFC – Wells Fargo & Co.+

Wells Fargo & Company, çeşitlendirilmiş bir finansal hizmetler şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, bankacılık, sigorta, yatırım, ipotek, leasing, kredi kartları ve tüketici finansmanı sağlamaktadır. Wells Fargo & Company, dünya çapında fiziksel mağazalara, internete ve diğer dağıtım kanallarına hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edin
WLTW – Willis Towers Watson PLC+

Willis Towers Watson Public Limited Company, bir danışmanlık, komisyonculuk ve çözüm şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, çeşitli sigorta brokerliği, reasürans ve risk yönetimi danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edin
WMT- Walmart Inc+

Walmart Inc. (WMT), çok çeşitli tüketim mallarının perakende ve toptan satışında faaliyet göstermektedir. Şirketin dünya çapında 10.500 mağazası ve çeşitli e-ticaret afişleri var.

Daha fazla bilgi edin